​Dear Rulang Class of 2009,

Which secondary school are you posted to? Please leave your name and secondary school according to your classes.

(Tip: Just click on 'Edit This Page' to input. Please do not delete any input by fellow school mates. Thank you.)

Eg. Tan Ah Seng - Jurong Secondary School

6R (Complete) - WELL DONE! by Mr Kwan :)
  1. Anutra Guru - Raffles Girls Secondary School
  2. Beh Wei Chen - Raffles Institution
  3. Chiu Shang Yuan - Raffles Institution
  4. Chong June Yu - Nanyang Girls High School
  5. Choo Ze Yuan - Raffles Institution
  6. Derrick Teo Hao Ying - Hwa Chong Institution
  7. Fan Kai Ming - Catholic High School
  8. Gina Peh Ying Ying - River Valley High School
  9. Girish Kumar - NUS High School
  10. Goh Yun Si - Nanyang Girls High School
  11. Guo Wan Ying - Raffles Girls Secondary School
  12. Huang Tianle - Hwa Chong Institution
  13. Huang Yanxi - Raffles Girls Secondary School
  14. Jay Lee Chor Yow - River Valley High School
  15. Katie Chan Kar Yan - Raffles Girls Secondary School
  16. Kimberly Wee - Nanyang Girls High School
  17. Lee Peiyi - Nanyang Girls High School
  18. Lee Xue Er - Nanyang Girls High School
  19. Leong Jia Hao Timothy - Hwa Chong Institution
  20. Liau Xin Jie - Nanyang Girls High School
  21. Lim Hong Jun - River Valley High School
  22. Liu Tian Yu - Hwa Chong Institution
  23. Michelle Ng - Nanyang Girls High School
  24. Muthiah Chokalingam - Raffles Institution
  25. Nesman Ng - Hwa Chong Institution
  26. Ng Li Ren - Hwa Chong Institution
  27. Ng Xuanfei - River Valley High School
  28. Pan Ya Ting - River Valley High School
  29. Phyu Sin Hnin - River Valley High School
  30. Rishi Varman s/o Sekar - Raffles Institution
  31. Ryan Tan Yi Wei - Hwa Chong Institution
  32. Shi Fuyu - Raffles Institution
  33. Shi Yuexin - Raffles Girls Secondary School
  34. Tan Teik Jun - Hwa Chong Institution
  35. Tang Lingxi - Raffles Institution
  36. Terry Chan - Raffles Institution
  37. Tham Guo Ren - River Valley High School
  38. Wah Qile - Raffles Institution
  39. Wang Jia Rui - Hwa Chong Institution
  40. Yao Jia Xu Joshua - Hwa Chong Institution
  41. Ye Qian Wei - Nanyang Girls High School
  42. Nicole Yee - Raffles Girls Secondary School
  43. Yu Xinkai - Raffles Institution
  44. Zhang Guangyu - Raffles Girls Secondary School
  45. Zhao Shi Chong - Raffles Institution


6U
  1. Klement Tan - St Joseph's Institution
  2. Chloe Ng Xin Yi - River Valley High
  3. Jiaxin - Nanyang Girls' High School
  4. Tan Yan Bin - River Valley High
  5. Chloe Chua - Nan Hua Secondary School
  6. Khoo Su Ning - Crescent Girls' School
  7. Su Yee - River Valley High School
  8. Yu Yan Ru - River Valley High School
  9. Guo Jia - Nan Hua Secondary
  10. Maocheng - Hua Yi Secondary School
  11. 10. Vanessa Koh - River Valley High
  12. 11. Tan Mingmin - Singapore Chinese Girls




6L
  1. Annabelle Yeo - Fuhua Secondary School
  2. Rachel Goh - Swiss Cottage Secondary School
  3. Liang Shinan - River Valley High
  4. Rebecca Tan - Hua Yi Secondary School
  5. Natasha Tan - Jurong Secondary School
  6. Haifa' Nadhirah - Crescent Girls School
  7. Nur Maisyirah - Jurongville Secondary School
  8. Sarah Yap - Crescent Girls' School
  9. Ting Rong Xiang - Fuhua Secondary School
  10. Lee Hern Yi-Fuhua Secondary School
  11. Koh Jin Mei - Fuhua Secondary School
  12. Ernest Tung - St Joseph's Institution
  13. Zhao Wen Yang William - Hwa Chong Institution
  14. Beryl Yang - St. Margaret's Secondary School
  15. Raveen Piragasam- Kranji Secondary School
  16. Wong Xiu Ting- River Valley High
  17. Nurul Syafiqah Tan - Crescent Girls' School
  18. Wong Su Yi - Nan Hua High



6A
  1. Tan Jia Yi Bernice - Westwood Secondary School
  2. Chee En Xian - Bukit Batok Secondary School
  3. Jovie Lim- Fuhua Secondary School
  4. Caryn Wong Zhen Yi - Clementi Town Secondary School
  5. Sheryl Soe Le Qi - Commonwealth Secondary School
  6. Wong Ying Xin- Nan Hua High School
  7. Fong Hoy May - Jurong Secondary School
  8. Wong Wei Zhi- Commonwealth Secondary School
  9. Eze Ho Ee Jie - Boon Lay Secondary School
  10. Yip Shang Mei - Hua Yi Secondary School
  11. Lee Pei Ling - Hua Yi Secondary School
  12. Chua Ernest - Jurongville Secondary School
  13. Wong Kin Kay - Yuan Ching Secondary School
  14. Lua Chong Ghee - Bukit Batok Secondary School
  15. Lu Jun Hong - Queensway Secondary School (transferred to Yuan Ching)
  16. Kenneth Low - Yuhua Secondary School
  17. Jared Kwong Zheng Yang - Westwood Secondary School
  18. Foo Zhi Xiang - School of Science and Technology
  19. Mhmd Idris- Westwood Secondary School
  20. Ng Pin Xiang- Yuhua Secondary School
  21. Max Thong - Fuhua Secondary School
  22. Nelson Wee - Fuhua Secondary School
  23. Ng Wee Kiat - Commonwealth Secondary School
  24. Liong Jia En - Nan Hua High School
  25. Lee Shao Yu - Hua Yi Secondary School
  26. Ek Jie See - Fuhua Secondary School
  27. Wong Zhen Han - Yuan Ching Secondary School
  28. Bryan Lim-Jurongville Secondary School




6N
  1. Lynn Kwong Li Ying - St.Margaret's Secondary School
  2. Kabir Singh - Clementi Town Secondary School
  3. Benjamin Chong Wei Han - Commonwealth Secondary School
  4. Vythiswari D/O Muralli - Yuhua Secondary school
  5. Lyris Low Jing Ting - Jurongville Secondary school
  6. Elvin Chua Jia Bao - Hua Yi Secondary School
  7. Glena Chan Soo Hwee - Fuhua Secondary school
  8. Jessie Bay Li Ru - Bukit View Secondary School
  9. Coral Ng Yue Shan - Fuhua Secondary School
  10. Ong Wei Xian - Yuan Ching Secondary School
  11. Chung Farn Ping - Jurong Secondary School
  12. Natalie Ooi - Tanjong Katong Girls' School
  13. Patricia Kwa - Jurong Secondary School
  14. Nicole Tan Jie Lei - Jurong Secondary School
  15. Dylan Chang - Commonwealth Secondary School
  16. Ng Zi Xuan - Bukit Batok Secondary School
  17. Lua Chong Ghim - Bukit Batok Secondary School
  18. Sim Ariel- Yuan Ching Secondary School
  19. Lee Si Ling - Westwood Secondary School
  20. Chua Ke Tian - Nan Hua High School
  21. Bradley Loh - Hong Kah Secondary School






6G
  1. Yap Jia Min - Jurongville Secondary School
  2. Apphia Neo - Yuan Ching Secondary School
  3. Irfan Zohari - Hong Kah Secondary School
  4. Seah Yeong Sen - Pioneer Secondary School
  5. Kinston John Herald - Hua Yi Secondary School
  6. Douglas Ng - Jurongville Secondary School
  7. Koh Jan Min - Swiss Cottage Secondary School
  8. Carmen Chee Li Min - Yuan Ching Secondary School
  9. Amanda Sin Wan Ru- Jurong West Secondary School
  10. Tan Jia Yue- Hua Yi Secondary school





6P
  1. Rachel Chua - Hua Yi Secondary School
  2. Carolyn Lee Xin Min - Commonwealth Secondary School
  3. Vanessa Ng - Hua Yi Secondary School
  4. Justin Ng -Yuhua Secondary School
  5. Voon Leann - Assumption English Secondary School
  6. Chua Wen Kai - Hua Yi Secondary School
  7. Nadia Atiqah Bte Mohd Yahya - CHIJ St Theresa's Convent
  8. Koo Hui En - Jurong Secondary School
  9. Liong Qin Kai - Nan Hua High School
  10. Nicolette Chan Mun Leng - Hua Yi Secondary School
  11. Sean Ho- Hua Yi Secondary School
  12. Wong jia yee- Commonwealth Secondary School
  13. Justin Ng Fei Ming - Yuhua Secondary School
  14. Chen Wang Ping - Yuhua Secondary School




6S
  1. Melanie Woo - Hua Yi Secondary School
  2. Nicholas Ang Yuan Shen - Tanglin Secondary School
  3. Lee Rong Yin - Yuan Ching Secondary School
  4. Chng Xin Qi - Jurong West Secondary School
  5. Vasheela Mumtaj - Yuhua Secondary School
  6. Ng Cheng Yee - Nan Hua High School
  7. Chia Kah Hui - Jurong West Secondary School
  8. Neo Yi Jing - Jurong West Secondary School
  9. Ng Li Ling - Jurongville Secondary School
  10. Clarabelle Ang Min Hui - Jurong West Secondary School
  11. Choo Cai Ning - Hua Yi Secondary School




6C1

  1. Chua Kaien - Anderson Secondary School
  2. Leong Min Rou - Yuan Ching Secondary School
  3. Sammi Seet - Fuhua Secondary School
  4. Lim Pei Shuen - Jurong West Secondary School
  5. Tay Wei Bin - Hua Yi Secondary School
  6. Regine Teo Kheng Ling - Clementi Town Secondary School
  7. Izyan Hazirah Bte Rus Lee - Jurong West Secondary School
  8. Josephine Lim Si Min - Fuhua Secondary School
  9. Tan Ping Chew - Yuan Ching Secondary School
  10. Liow Fang Yi - Jurong Secondary School



6C2
  1. Ezrin Rusli - Jurongville Secondary School
  2. Chua Bing Jin - Juying Secondary School




6H
  1. Keith Yoe - Jurong West Secondary School
  2. Eugene Seah - Jurong Secondary School
  3. Tay Hao Yong - Pioneer Secondary School
  4. Nadim Aqil - Assumption English School